Aktualności

XII Festiwal Boss w Gdańsku

Trójmiejska edycja Festiwalu Boss – jednego z największych wydarzeń w Polsce poświęconych przedsiębiorczości i rozwojowi karier młodych ludzi – rozpocznie się 19 marca 2015 r. Trzy dni, trzy miejsca, 19 prelegentów – tak w skrócie prezentuje się tegoroczna, dwunasta już edycja Festiwalu BOSS w swoim gdańskim wydaniu. Trójmiejscy studenci będą mogli nie tylko wysłuchać ekspertów biznesowych, ale przedyskutować z nimi tematy dotyczące kompetencji miękkich, zarządzania projektami, marki osobistej czy motywacji.

Załóż kreatywny biznes

Projekt Go Creative. Biznes na Start, organizowany przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter, obejmuje kompleksowe, aktywne wsparcie skierowane do osób planujących założenie własnej firmy na terenie Gdańska w obszarze branż kreatywnych. Projekt jest finansowany ze środków miejskich. Termin rejestracji pomysłów konkursowych przedłużono do 22 marca 2015 r.

Biznes Krok po Kroku – bądź na fali

Myślisz o otworzeniu własnej firmy? Zastanawiasz się, jak należy prowadzić swój biznes, aby utrzymać się na rynku i wyprzedzić konkurencję? Nie może Cię zabraknąć na konferencji Biznes Krok po Kroku. Spotkanie będzie miało miejsce 9 kwietnia 2015 r. w Gdańsku. Warsztaty przeznaczone są dla planujących otworzyć firmę i zacząć pracować na własny rachunek, ale cieszą się też popularnością wśród prowadzących już swoje przedsiębiorstwa, którzy chcą się doszkalać i nawiązywać ciekawe biznesowe relacje.

Konkurs o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy”

Właśnie ruszył konkurs o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy". Przedsiębiorstwa, oprócz prestiżu, mogą otrzymać nagrody specjalne. Zgłoszenia można składać do 15 kwietnia 2015 r.

Dni Kariery w Gdańsku

Większość studentów obawia się, jak potoczą się ich losy po studiach. Organizacja AIESEC stawia czoła temu problemowi i od ponad 20 lat organizuje Dni Kariery®, czyli targi pracy, praktyk i staży, które pomagają młodym w rozpoczęciu ścieżki zawodowej. Tegoroczna edycja w Gdańsku odbędzie się 19 marca 2015 r.

Kompetencje – jak rozwinąć skrzydła

W gdańskiej Bibliotece Manhattan, 21 marca 2015 r. będzie miała miejsce debata „Kompetencje przyszłości – jak rozwinąć nasze skrzydła?". Uczestnicy porozmawiają o kompetencjach ważnych dla rozwoju zarówno osobistego i zawodowego mieszkańców, jak i całej gminy.

Konkurs na Przyjazny Urząd, przedłużony nabór

Trwa nabór zgłoszeń do Ogólnopolskiego Konkursu o Znak Jakości „Przyjazny Urząd". Konkurs adresowany jest do jednostek szeroko rozumianego sektora publicznego. Przedłużono termin przyjmowania zgłoszeń do 17 kwietnia 2015 r.

II Pomorskie Forum Mleczarskie w Gniewie

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku zaprasza 17 marca 2015 r. na II Pomorskie Forum Mleczarskie w Gniewie. Patronat honorowy nad spotkaniem objął marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.

Targi Pracy Career Expo w Gdańsku

Career Expo, jedno z najważniejszych wydarzeń rekrutacyjnych w Polsce, po raz pierwszy odbędzie się w Trójmieście. W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo, 10 marca 2015 r. dziesiątki firm będą prowadzić rekrutacje. Nie zabraknie też licznych szkoleń podnoszących kwalifikacje.

Taxminutes, czyli konkurs na podatkowy klip

O podatkach zrozumiale i atrakcyjnie? Dlaczego, nie? Jeśli jesteś studentem i chcesz spróbować swoich sił w tworzeniu obrazów, to weź udział w konkursie na „Krótkie filmy o iluzjach podatkowych – taxminutes". Organizatorzy – Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie i Ministerstwo Finansów – na zgłoszenia czekają do 30 kwietnia 2015 r.