Aktualności

Przejażdżki zabytkowym trolejbusem i gra miejska. Dni Otwarte Funduszy Europejskich w gdyńskiej zajezdni trolejbusowej

Wiesz jak założyć pantograf? Chcesz zaśpiewać piosenkę o trolejbusie? Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni zaprasza w niedzielę, 21 maja 2017 r. Wstęp jest bezpłatny.

Szukasz pracy? Chcesz ukończyć kurs zawodowy, by zmienić lub podnieść kwalifikacje? Przyjdź na DOFE, by popracować w grupie

Poczuj się jak w projekcie! Weź udział w Dniu Otwartym Projektu Praca w Grupie! Będziesz mógł przekonać się, jak skuteczna jest pomoc w ramach projektów europejskich.

Zobacz jak, technika zapewnia nam bezpieczeństwo nie tylko na morzu. Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Centrum Techniki Okrętowej w Gdańsku

Zobacz symulację pożaru i dlaczego statki nie toną. Centrum Techniki Okrętowej zaprasza w czwartek, 18 maja 2017 r. Wstęp jest bezpłatny.

Aktywizacja społeczna i zawodowa. Dni Otwarte Funduszy Europejskich w MOPS Gdynia

Konsultacje z psychologiem i doradcą zawodowym, warsztaty, na których można zrobić coś z niczego, malowanie intuicyjne, taniec spontaniczny. Możliwość rozmowy z osobą z doświadczeniem kryzysu psychicznego, np. na temat chorowania, zdrowienia, radzenia sobie w trudnych sytuacjach – wszystko to od 19 do 21 maja 2017 r. podczas Dni Otwartych FE w Gdyni.

Językowy survival: spektakle teatralne, warsztaty creative writing, komiksowe, teatrologiczne i logopedyczne. Dni Funduszy Europejskich na UG

Dzień Otwarty na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Dniu Funduszy Europejskich to mnóstwo atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś interesującego. Wielojęzyczne spektakle teatralne, możliwość stworzenia własnego komiksu, scenariusza, dialogu lub krótkich form literackich to tylko część praktycznych zajęć przygotowanych przez trójmiejskich pisarzy, pracowników i studentów Uniwersytetu Gdańskiego.

Poznaj tajemnicze zakamarki. Dni Otwarte Funduszy Europejskich na lotnisku w Gdańsku

Poznaj Port Lotniczy Gdańsk od kuchni? Wejdź do miejsc na co dzień niedostępnych dla pasażerów? Wycieczka po zakamarkach lotniska odbędzie się w piątek, 19 maja 2017 r.

Usiądź za kierownicą Solarisa. Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Przedsiębiorstwie Komunikacji Autobusowej w Gdyni

Chcesz zobaczyć gdzie stacjonują autobusy? Albo jakie dokumenty trzeba wypełnić aby autobus mógł wyjechać w trasę? Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej zaprasza w czwartek, 18 maja 2017 r. Wstęp jest bezpłatny.

Bezpiecznie jak w Szwajcarii. Rozstrzygnięcie konkursu i festyn w Malborku

Symulator jazdy maszynisty pociągu, promocyjne podróże pociągiem na trasie Malbork – Grudziądz, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego to tylko część atrakcji czekających 20 maja 2017 r. w Malborku na uczestników festynu.

Interesujesz się koleją? Jesteś inżynierem lub ekonomistą? Weź udział w seminarium i podyskutuj z ekspertami

18 i 19 maja 2017 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym rozgorzeje dyskusja na temat transportu kolejowego w metropoliach.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich startują już dziś! Dowiedz się co łączy miłość po kaszubsku i językowy survival z lotniskiem

Od 18 do 21 maja 2017 r. trwać będzie kolejna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Na terenie całego województwa odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń zorganizowanych przez beneficjentów projektów unijnych. Zobacz jak nasz region zmienił się dzięki funduszom europejskim.