Aktualności

Od Gdańska przez Sopot i Gdynię aż po najdalsze zakątki Kaszub i Kociewia, Żuław czy ziemi słupskiej moc atrakcji gwarantowana. Święto funduszy europejskich rusza dzisiaj

Uśmiechnięte dziewczynki z rybami
Fot. Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka

Imprezy skierowane do najmłodszych i trochę starszych, dla fanów motoryzacji, miłośników sportu i amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dni Otwarte Funduszy Europejskich trwają cztery dni do niedzieli, 21 maja 2017 r.

 

W województwie pomorskim odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń zorganizowanych przez beneficjentów projektów unijnych. To okazja, żeby zobaczyć, jak nasz region zmienił się dzięki funduszom europejskim. Wybierz się przynajmniej na jedno z wydarzeń, a nie pożałujesz.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich starują w czwartek, 18 maja. Tego dnia mieszkańcy Sopotu dowiedzą się skąd w ich domach płynie woda. W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznych w Gdyni każdy chętny zrobi krem dla siebie i najbliższych, a w średniowiecznej osadzie w Sławutowie będzie można ulepić gliniany garnek i poznać tajemnice ziół. Nie lada gratką dla miłośników kolei będzie przejazd zabytkową drezyną w okolicach Kościerzyny.

Więcej informacji na stronie internetowej Dni Otwartych.

 

Program Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2017 na Pomorzu

18 maja 2017 r.

19 maja 2017 r.

20 maja 2017 r.

21 maja 2017 r.

view szablon artykułu