Ten materiał pochodzi z archiwum portalu.

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować działania zamieszczonych w tekście odsyłaczy ani zgodności technicznej warstwy materiału ze standardami dostępności. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Zwiedzanie statku, rejsy po Zatoce Puckiej i szermierczy turniej. Trzeci z Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Zwiedzanie statku, rejsy po Zatoce Puckiej i szermierczy turniej. Trzeci z Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Sceny z „Wesołych Kumoszek z Windsoru"

Weź udział w jednej z atrakcji przygotowanych przez beneficjentów funduszy europejskich i zobacz, jak nasz region zmienił się dzięki tym środkom. Masz jeszcze tylko dwa dni.

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich trwają do niedzieli, 21 maja 2017 r. Dorośli, seniorzy czy dzieci każdy znajdzie odpowiednie dla siebie wydarzenie i na pewno nie będzie się nudzić.

 

Co będzie się działo?

W sobotę, 20 maja będzie można wypłynąć w rejs widokowy łodzią Pomerania Conrad 900 po Zatoce Puckiej, a dzieci będą mogły spożytkować swoją energię w skateparku czy na minigolfie. Aby poczuć ciemną stronę średniowiecza, nocą należy wybrać się do Owidza. Opowieści dawnych Słowian czy taniec z ogniem to atrakcje, jakie oferuje tamtejsze grodzisko. W Gdańsku będzie można zwiedzić STS Generał Zaruski, a Teatrze Szekspirowskim poczuć się jak w XVII- wiecznej szkole fechtunku.

Więcej informacji na stronie internetowej Dni Otwartych.

 

 20 maja 2017 r.

21 maja 2017 r.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 333 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Biznesu w Regionie oraz Pomorskiej Agencji Rozwoju Biznesu.