Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Letnia edycja programu Otwarty IKM na placu Kobzdeja. Nabór wniosków trwa

Letnia edycja programu Otwarty IKM na placu Kobzdeja. Nabór wniosków trwa

Ludzie podczas warsztatów

Instytut Kultury Miejskiej zaprasza aktywistów, edukatorów, animatorów kultury i wszystkie osoby, które chcą zrealizować działanie kulturalne w mieście do składania wniosków w programie Otwarty IKM. Wniosek należy złożyć e-mailowo lub wysłać pocztą do 9 maja 2019 r.

 

Letnia edycja programu realizowana jest w ramach obchodów Święta Wolności i Solidarności w Gdańsku. Wydarzenia będą miały miejsce w weekend 8-9 czerwca 2019 r.

 

Co to za program?

Otwarty IKM to program, który pozwala organizatorom wydarzeń kulturalnych na realizowanie pomysłów ze wsparcie finansowym, merytorycznym i technicznym instytucji. W letnim naborze wniosków można aplikować o wsparcie nawet do 2 tys. zł. Otwarty IKM to program, który trwa już trzy i pół roku. W tym czasie 174 organizatorów wydarzeń znalazło w siedzibie IKM miejsce na realizację swoich pomysłów, w których wzięło udział ok. 4760 osób. Letnia edycja Otwartego IKM realizowana jest w ramach programu obchodów Święta Wolności i Solidarności: www.2019gdansk.pl.

– Zapraszamy pomysłodawców wydarzeń do spróbowania swoich sił w organizacji plenerowych spotkań, warsztatów, gier, kameralnych koncertów. Po sukcesie programu Otwarty IKM, w którym zapraszaliśmy do naszej siedziby, chcemy podzielić się również doświadczeniami organizowania wydarzeń w przestrzeni miejskiej – mówi Katarzyna Buczek z Instytutu Kultury Miejskiej.

Wnioski z pomysłami projektów i wydarzeń plenerowych, które mogłyby odbyć się na placu Kobzdeja należy składać do 9 maja w sekretariacie IKM (ul. Długi Targ 39/40, 80-830 Gdańsk) lub e-mailowo katarzyna.buczek@ikm.gda.pl. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej programu Otwarty IKM do 15 maja 2019 r. Dla osób chętnych są konsultacje telefoniczne (58 760 72 16) lub e-mailowe (katarzyna.buczek@ikm.gda.pl) w dniach 23 do 26 kwietnia 2019 r. oraz 6-9 maja.

Regulamin

Wniosek

otwarty IKM_plakat

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 326 85 36
lub adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.