Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/b46c377e-fccb-416b-92e5-3d4941574320.jpg Kulturalnie, aktywnie i kreatywnie. Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce

Kulturalnie, aktywnie i kreatywnie. Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce

Zajecia z ceramiki

Chcesz robić artystyczne zdjęcia. Może wolisz wyrzeźbić designerski przedmiot. A może chcesz obejrzeć wystawę? Centrum Aktywności Twórczej w Ustce zaprasza w czwartek, 18 maja 2017 r. Wstęp – bezpłatny.

 

Wydarzenie jest organizowane w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

W Centrum Aktywności Twórczej będzie można obejrzeć:

Chętni będą mogli podpatrywać na czym polegają zajęcia z rzeźby i ceramiki, a także warsztaty fotograficzno-filmowe. Być może już wkrótce odważą się i sami sorbują cos stworzyć.

Wszystkie aktywności skierowane są do osób dorosłych i młodzieży, a udział w nich jest bezpłatny.

Dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej zrealizowała projekt pod nazwą Kompleksowy Program Rozwoju Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej – Utworzenie Centrum Aktywności Twórczej w Ustce. Powstało w wyniku modernizacji starego spichlerza zbożowego. Ośrodek ten został utworzony z myślą o artystach, ale także o społeczności lokalnej. CAT jest miejscem działań interdyscyplinarnych dla szeroko rozumianych sztuk wizualnych. Realizowane są projekty filmowe, muzyczne, teatralne, performance oraz rezydencje artystów z zagranicy. To miejsce, w którym dzieją się zajęcia artystyczne, spotkania, rozmowy, a także wymiana twórczych myśli i idei. W CAT działają również pracownie: rzeźby i ceramiki oraz fotograficzno-filmowa.

 

Dzień Otwarty Centrum Aktywności Twórczej w Ustce

  • 18 maja 2017 r., czwartek, godz. 10.00-18.00
  • Centrum Aktywności Twórczej
  • ul. Zaruskiego 1 a
  • Ustka
  • wstęp – wolny

Zobacz: Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej

Facebook

Więcej na stronie Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.