Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Konkurs dla dziennikarzy piszących o funduszach unijnych. Można zdobyć naprawdę wysokie nagrody

Konkurs dla dziennikarzy piszących o funduszach unijnych. Można zdobyć naprawdę wysokie nagrody

Dziennikarze

Ministerstwo Rozwoju zaprasza dziennikarzy do udziału w konkursie „Prosto do Funduszy Europejskich" Na najlepszego czeka nawet 21 tysięcy złotych

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to akcja pokazująca  inwestycje zrealizowane dzięki pomocy Unii Europejskiej. Aby mocniej promować to wydarzenie, zapraszamy dziennikarzy lokalnych mediów do konkursu. Zgłoszenia do 15 czerwca 2017 r.

– Konkurs pozwoli nie tylko promować Fundusze Europejskie, ale też lokalne media. Dzięki temu będą mogły one dotrzeć ze swoimi treściami do nowych odbiorców – informuje Sławomir Lucewicz, dyrektor Departamentu Promocji i Komunikacji Społecznej UMWP.    

 

Ministerstwo Rozwoju zaprasza

Konkurs ogłoszony przez Ministerstwo Rozwoju skierowany jest do dziennikarzy mediów lokalnych. Mogą w nim startować nie tylko dziennikarze prasowi, ale też internetowi czy telewizyjni. Zgłoszone materiały mają pokazywać projekty unijne ukazane oczami osób w nie zaangażowanych. Docenione w konkursie będą też informacje i relacje z przebiegu „Dni Otwartych”.

 

Pomysłowość i prosty język

– Przy ocenie prac konkursowych pod uwagę będzie brany styl komunikacji. Prace napisane językiem urzędowym nie będą oceniane. Styl musi być prosty i zrozumiały dla odbiorcy. Liczyć się będzie pomysłowość w podejściu do tematu. Dodatkowe punkty będzie można zdobyć za cykliczność publikacji czy na przykład za zaproszenie do niej osób związanych z organizacją „Dni Otwartych Funduszy Europejskich” – dodaje Lucewicz.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu: Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.