Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Atrakcje z trolejbusem w tle czy siłownia pod chmurką? Ostatni z Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Atrakcje z trolejbusem w tle czy siłownia pod chmurką? Ostatni z Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Trolejbus

Jeszcze tylko dzisiaj jest szansa na skorzystanie z bezpłatnych atrakcji zorganizowanych przez beneficjentów funduszy europejskich. Dobra zabawa i niezapomniane wrażenia gwarantowane.

 

Wydarzenia, w których każdy może wziąć udział zupełnie za darmo, to nie tylko doskonała propozycja na ciekawe spędzenie niedzieli, ale także szansa na zdobycie informacji o funduszach europejskich. Sprawdź, jak wiele dzięki nim zmieniło się Twojej okolicy.
 

Co będzie się działo?

W niedzielę, 21 maja Gdynia przygotowała moc atrakcji. Fani komunikacji miejskiej będą mogli zaśpiewać piosenkę, zrobić zdjęcie z maskotką Solaris, a także samodzielnie założyć pantograf na trakcję. Poszukujący pracy skorzystają z porad dorady zawodowego i psychologa, a także będą mogli poćwiczyć zdolności manualne tj. wyszywanie, szydełkowanie czy robienie kartek okolicznościowych. Dbający o kondycję, pod okiem trenerów w Stanisławowie i Koszwałach, skorzystają ze sprzętów w siłowni pod chmurką.

Więcej informacji na stronie internetowej Dni Otwartych.

 

21 maja 2017 r.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 333 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Biznesu w Regionie oraz Pomorskiej Agencji Rozwoju Biznesu.