Aktualności

Jak zadbać o zdrowie pracowników i skąd wziąć na to pieniądze? Konferencja w Urzędzie Marszałkowskim

Dłoń i symbol pierwszej pomocy. Fot. ©Depositphotos/kritiya
Dłoń i symbol pierwszej pomocy. Fot. ©Depositphotos/kritiya

Spotkanie odbędzie się 17 maja 2017 r. w Gdańsku. Uczestnicy będą mówić o problemach zdrowotnych pracowników, jak sobie z nimi radzić i dowiedzą się o sposobach i możliwościach zdobycia środków na szkolenia i warsztaty. Rejestracja na konferencję przedłużona do 16 maja 2017 r.

 

Choroby cywilizacyjne coraz częściej dotykają Pomorzan. Należą do nich m.in. choroby układu sercowo-naczyniowego oraz zaburzenia i choroby psychiczne. Ważnym czynnikiem wpływającym na wzrost liczby zachorowań jest przewlekły stres, bardzo często związany ze środowiskiem pracy. Jak wpływa środowisko pracy na zdrowie psychiczne zatrudnionych? Jak zapobiegać okolicznościom związanym z ryzykiem powstawania chorób cywilizacyjnych? Gdzie należy szukać przyczyn niezdolności do pracy z powodu zaburzeń i chorób psychicznych? Na te i inne ważne pytania odpowiedzą specjaliści różnych branż podczas konferencji „Wzmacnianie potencjału zdrowotnego pracowników poprzez zmniejszanie czynników ryzyka dla chorób cywilizacyjnych w środowisku pracy".

 

 

  • Wzmacnianie potencjału zdrowotnego pracowników poprzez zmniejszanie czynników ryzyka dla chorób cywilizacyjnych w środowisku pracy
  • 17 maja 2017 r., środa, godz. 8.30-13.00
    rejestracja do 16 maja 2017 r.
  • Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Sala Okrągła im. Lecha Bądkowskiego
  • ul. Okopowa 21/27 w Gdańsku

Zobacz: program konferencji

 

 

view szablon artykułu