Ten materiał pochodzi z archiwum portalu.

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować działania zamieszczonych w tekście odsyłaczy ani zgodności technicznej warstwy materiału ze standardami dostępności. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Znajdź nową pracę, praktykę lub staż na wakacje. Tragi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni

Znajdź nową pracę, praktykę lub staż na wakacje. Tragi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości

Konsultacje wizerunkowe, tworzenie kreatywnych CV oraz oferty pracy dla młodzieży i absolwentów. Prawie 130 przedsiębiorców będzie miało aż 3 tys. propozycji zatrudnienia. Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości odbędą się 29 maja 2018 r. w hali Gdynia Arena.

 

Targi, to także doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie zawody będę poszukiwane w przyszłości i jak planować swoją karierę. Poza ofertami pracy, na odwiedzających będę czekały propozycje stażów i praktyk.

 

Profesjonalne zdjęcie do CV i relaksujący masaż

Szkoły oraz firmy szkoleniowe zaprezentują ofertę edukacyjną dla osób, które chcą zmienić lub podwyższyć swoje kwalifikacje i umiejętności. Uczniowie będę mogli skorzystać z ciekawych, bezpłatnych warsztatów i spotkań na temat świadomego i efektywnego planowania swojej przyszłości zawodowej i edukacyjnej.

Praktycy podpowiedzą m.in. jaki kierunek obrać, jak skutecznie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jak poprawnie opracować dokumenty aplikacyjne. Będzie można też skorzystać z porad doradców zawodowych. Nie zabraknie też konsultacji w zakresie wizerunku. Wizażyści pokażą, jak wykonać dyskretny makijaż, masażyści pomogą wyeliminować napięcie mięśni, które towarzyszy stresującym sytuacjom, a fotograf wykona profesjonalne zdjęcie do CV.

Przewidziano też tzw. Strefę Cudzoziemców, w ramach której pracodawcy, a także sami cudzoziemcy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat legalnego pobytu i pracy obcokrajowców w Polsce.

 

Power 2 Work

Gospodarzem specjalnego stoiska Power 2 Work będzie Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku. To okazja, by zapoznać się z bazą aktualnie realizowanych na Pomorzu projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich. Można wykorzystać je na realizację swoich celów, podniesienie kwalifikacji, znalezienie ciekawej pracy. Pracownicy WUP podpowiedzą, gdzie szukać projektów skierowanych do młodych z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój i co zrobić, by wziąć w nich udział.

Przy stoisku Power 2 Work będzie można porozmawiać z profesjonalnymi doradcami zawodowymi WUP o przyszłości edukacyjnej i zawodowej oraz zrobić test preferencji zawodowych pod kątem wyboru kierunku studiów.

W trakcie targów Centrum Nauki Experyment zaprezentuje zaskakujące eksperymenty fizyczne oraz chemiczne.

 

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości

  • 29 maja 2018 r., wtorek, godz. 10-14.00
  • Hala Gdynia Arena
  • ul. K. Górskiego 8
  • Gdynia
  • wstęp – bezpłatny

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 333 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Biznesu w Regionie oraz Pomorskiej Agencji Rozwoju Biznesu.