Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Kultura online
Wystawa zdjęć wyciągniętych z szuflady

Wystawa zdjęć wyciągniętych z szuflady

Kazimierz Rolbiecki jest jednym najbardziej znanych fotografów na ziemi bytowskiej. Artysta w swoim portfolio ma m.in. przygotowanie takich albumów jak: „Zielone Serce Pomorza”, „Kaszuby – Ziemia – Ludzie”, „Józef Chełmowski”, „Bytów – opowieść o ziemi i ludziach” czy „Losy różne miejsca wspólne. W krainie wielu: kultur języków i … smaków”.

Od ponad 27 lat związany jest zawodowo z tygodnikiem „Kurier Bytowski”. Z reporterską skrupulatnością rejestruje chwile dla miasta doniosłe, ale również te z pozoru zwykłe i codzienne. Tak powstał materiał niezwykły, który jest fotograficzną kroniką ostatnich 30 lat Bytowa i jego mieszkańców.

 

Zobacz też materiały prasowe:

Wernisaż

Prezentacja prac artysty

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.