Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/4f40658f-df13-4faf-b50a-9c416465ebc4-1-scaled.jpg Zapraszamy na  seminarium pn. „Zadania samorządów lokalnych i gospodarczych aktywizujące obszary wiejskie województwa pomorskiego”

Zapraszamy na  seminarium pn. „Zadania samorządów lokalnych i gospodarczych aktywizujące obszary wiejskie województwa pomorskiego”

Seminarium poświęcone będzie działaniom związanym z rozwojem obszarów wiejskich.

Projekt adresowany jest do przedstawicieli samorządów lokalnych,  instytucji współpracujących z samorządem, oraz podmiotów odpowiedzialnych za podejmowanie kluczowych decyzji mających wpływ na poprawę życia na wsi.

 

Więcej informacji na stronie www.zgp.com.pl

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.