Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Z mapą przez dzielnice Gdańska. Harpuś w parku Reagana już w niedzielę

Z mapą przez dzielnice Gdańska. Harpuś w parku Reagana już w niedzielę

Fot. ©Depositphotos/cobalt88

Cykl dzielnicowych imprez na orientację wraca po wakacyjnej przerwie. Pierwszy jesienny Harpuś już w niedzielę, 9 września 2018 r. w parku Reagana w Gdańsku.

 

Gęsta sieć ścieżek i alejek oraz liczne elementy krajobrazowe sprawiają, że park Reagana to idealne miejsce na rozpoczęcie przygody z imprezami na orientację. 

 

Z mapą przez park

Dzielnicowe imprezy na orientację to znakomity pomysł na aktywne spędzenie niedzieli. Start i meta znajdować się będą na placu zabaw przy ulicy Dąbrowszczaków. Każdy z uczestników na starcie otrzyma mapę z zaznaczonymi punktami, które należy odnaleźć. Aby ukończyć rywalizację, trzeba zameldować się na wszystkich punktach kontrolnych. Przygotowane zostały cztery trasy, różniące się długością i stopniem trudności. Najłatwiejsza będzie trasa zielona, przygotowana tak, aby  pokonały ją nawet rodziny z dziećmi w wózkach. Najtrudniejsza oznaczona będzie kolorem czarnym.  Po zakończeniu rywalizacji na wszystkich uczestników czekać będzie strefa relaksu, gdzie będzie możliwość spokojnych rozmów i wymiany doświadczeń. Wszyscy uczestnicy Harpusia otrzymają pamiątkowe dyplomy.

 

Program imprezy:

  • od 10.30 – rejestracja uczestników
  • od 11.00 do 12.30 – start na wybranej trasie (zespoły startują interwałowo, co minutę)
  • do 14.00 – meta

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia na stronie DInO Harpuś.

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.