Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Z mapą przez bursztynowe zagłębie. Impreza na orientację na gdańskich Stogach

Z mapą przez bursztynowe zagłębie. Impreza na orientację na gdańskich Stogach

Fot. źródło: facebook.com/BnOparkowe

Po Kiełpinku i Sobieszewie czas odkryć kolejną dzielnicę. Tym razem Stogi. Okazją do tego będzie kolejna odsłona Rodzinnych Parkowych Gier na Orientację, która odbędzie się w niedzielę, 11 sierpnia 2019 r.

 

Zgłoszenia do piątku 9 sierpnia lub w miarę wolnych miejsc w biurze zawodów w dniu imprezy. Start i meta znajdować się będą na pętli tramwajowej Stogi Plaża.

 

Szukaj punktów na Stogach

Gdańskie Stogi, dzielnica przez wiele osób za peryferyjną mają wiele ciekawych miejsc do odkrycia. Najszersza polska plaża, leśne ostępy czy ścieżki wokół Pustego Stawu to tylko niektóre z nich. To wymarzony teren do organizowania imprez na orientację. Trasy na Stogach będą zróżnicowane, ale jak zapowiadają organizatorzy, każda z nich zawita na plażę. Są tak przygotowane, że można je pokonać tempem marszowym albo biegiem. Każdy uczestnik na starcie otrzyma mapę z zaznaczonymi punktami kontrolnymi, które trzeba odnaleźć w terenie.

 

Program imprezy:

Od 9.30 – 12.30 praca biura zawodów i rejestracja uczestników w biurze zawodów

10.00 – 12.00  – start na wybranej trasie

Do 14.00 działanie mety

Szczegółowe informacje o Rodzinnych Grach parkowych na Orientację na stronie imprezy

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.