Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Kultura online
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/679c686b-5231-476b-ba82-f0f592151bfe.jpg Wystawa prac fotograficznych „W punkt”

Wystawa prac fotograficznych „W punkt”

Mat. prasowy MPŚ

Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku zaprasza do oglądania wystawy „W punkt", na której będzie można zobaczyć prace fotograficzne absolwentów kierunku fototechnik Zespołu Szkół Technicznych w Słupsku. Wystawa w wersji cyfrowej prezentowana będzie od poniedziałku, 27 kwietnia 2020 r.

 

Wystawy fotograficzna uczniów czwartej klasy fototechnicznej Zespołu Szkół Technicznych w Słupsku stanowi podsumowanie lat nauki zawodu.

Uczniowie o wystawie piszą tak, tłumacząc jednocześnie jej tytuł: „Kiedy przed grupą młodych ludzi staje wyzwanie ubrania w zbiór fotografii 4 lat swojej pracy, rozwoju artystycznego i wrażliwości na świat, zaczyna się burza mózgów. Komponowaliśmy wystawę, jak dobrą symfonię, łączącą esencję każdego z nas tak, aby niosła przesłanie, była kompatybilna, akuratna, słowem: W punkt„.

 

Wystawa miała być prezentowana w Herbaciarni w Spichlerzu Richtera od 27 kwietnia do 7 czerwca 2020 r. Z uwagi na obecną sytuację będzie prezentowana w wersji cyfrowej na stronie internetowej muzeum oraz szkoły, a także w grupie Kulturalny Słupsk na facebooku oraz w innych mediach społecznościowych.

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.