Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Wystartuj w Biegu Olimpijskim w Kwakowie. Na uczestników czekać będą cenne nagrody

Wystartuj w Biegu Olimpijskim w Kwakowie. Na uczestników czekać będą cenne nagrody

Bieg Olimpijski w Kwakowie

Już po raz siedemnasty w Kwakowie zorganizowany zostanie Bieg Olimpijski. Impreza odbędzie się w sobotę, 19 maja 2018 r. Na starcie oprócz amatorów aktywnego spędzania wolnego czasu, pojawi się także wielu znakomitych sportowców.

 

Uczestnicy XVII Biegu Olimpijskiego będą mieli do pokonania trasę o zróżnicowanej nawierzchni, której długość wynosi około 6 kilometrów. Każdy z nich może liczyć na poczęstunek i zimne napoje. Wśród osób, które ukończą bieg, zostaną rozlosowane cenne nagrody, m.in. rowery górskie i sprzęt sportowy. Najlepsi biegacze otrzymają również pamiątkowe puchary. Dodatkowo, dla najlepszych w kategoriach szkoły podstawowe, gimnazja oraz open przewidziano puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez marszałka województwa pomorskiego Mieczysława Struka.

Impreza rozpocznie się o godz. 11.00, natomiast bieg wystartuje o godz. 11.30 (bez względu na warunki atmosferyczne). Organizatorzy zapewniają transport do Kwakowa. Specjalny autobus odjedzie z pl. Zwycięstwa w Słupsku o godz. 10.00.

Zawodnicy indywidualni nie muszą dokonywać wcześniejszej rejestracji. Każdy uczestnik powinien posiadać aktualne badania lekarskie.

 

XVII Bieg Olimpijski Kwakowo 2018

  • 19 maja 2018 r., sobota, godz. 11.00
  • Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków
  • ul. Słupska 5
  • Kwakowo

 

Plakat XVII Biegu Olimpijskiego w Kwakowie

 

XVII Bieg Olimpijski odbędzie się pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Honorowy patronat nad imprezą objął marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.
Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.