Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Wymień, kup lub sprzedaj! Jubileuszowa edycja Kobylnickiej Garażówki… z ekologią w tle

Wymień, kup lub sprzedaj! Jubileuszowa edycja Kobylnickiej Garażówki… z ekologią w tle

Kobylnicka Garażówka

Fani wyjątkowych okazji mogą już odliczać dni do kolejnej Kobylnickiej Garażówki. Na kilkudziesięciu stoiskach można się spodziewać wyjątkowych przedmiotów, które będą czekać na nowych właścicieli. Jubileuszowa edycja wydarzenia przebiegać będzie pod hasłem „Chcesz mieć ciepło w domu, nie rób dymu nikomu".

 

Zgodnie z tradycją Kobylnickiej Garażówki, w niedzielę, 17 września 2017 r., w hali Zespołu Szkół Samorządowych w Kobylnicy, będzie można oglądać i kupić przedmioty wystawione przez ludzi o różnych pasjach i zainteresowaniach. Ich wspólnym celem jest znalezienie nowych właścicieli dla rzeczy wartościowych, ale dla nich samych już niepotrzebnych. Ostatnie cztery edycje pokazały, że zainteresowanie samych wystawców, jak i sprzedających stale rośnie.

 

Dowiedz się, jak ekologicznie ogrzewać dom

Jubileuszowa edycja Kobylnickiej Garażówki przebiegać będzie pod hasłem „Chcesz mieć ciepło w domu, nie rób dymu nikomu”. Wybór nie jest przypadkowy.

– Chcemy dać odwiedzającym szansę do zdobycia wiedzy na temat sposobów prawidłowego ogrzewania domów i mieszkań – informuje Karol Kotusiewicz, specjalista ds. wizerunku gminy Kobylnica. – Dlatego wszyscy, którzy wybiorą się na Garażówkę, będą mogli też odwiedzić specjalne stoiska, w których eksperci wyjaśnią kwestie dotyczące ekologicznych metod ogrzewania, wykorzystywanych produktów, urządzeń i kosztów związanych z ich instalacją. Będą także omawiać najważniejsze sprawy związane z funkcjonowaniem biokominków, pieców opalanych peletem i gazem oraz biopaliwem.

Odwiedzającym imprezę czas umilać będą występy artystyczne uczniów miejscowych szkół oraz artystów z gminy Kobylnica. Pojawią się konkursy i zagadki, a na szczęśliwców czekać będą ciekawe upominki. Organizatorzy przygotowali również niespodziankę dla rowerzystów, którzy tego dnia całkowicie za darmo będą mogli oznakować swój jednoślad.

 

V Kobylnicka Garażówka

  • 17 września 2017 r., niedziela, godz. 10.00-15.00
  • Zespołu Szkół Samorządowych w Kobylnicy
  • ul. Główna 63
  • Kobylnica

 

Kobylnicka Garażówka - plakat

 

Kto chciałby zaprezentować swoje stoisko podczas Kobylnickiej Garażówki, powinien zapoznać się z regulaminem imprezy, a następnie przesłać zgłoszenie na adres e-mail: wyprzedazgarazowa@kobylnica.pl, telefonicznie pod nr 605 890 000 lub osobiście w jednostce Straży Gminnej w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/2.

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 15 września 2017 r.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 326 85 36
lub adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.