Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Wydarzenie Roczne Programu Polska-Rosja 2014-2020

Wydarzenie Roczne Programu Polska-Rosja 2014-2020

PL-RU

Wydarzenie Roczne będzie stanowić okazję do przedstawienia stanu realizacji Programu na pograniczu polsko-rosyjskim. W części konferencyjnej zaprezentujemy  Duże Projekty Infrastrukturalne, wyłonione w trybie pozakonkursowym oraz podsumujemy przebieg pierwszego naboru wniosków w Programie. Zaplanowaliśmy również panel dyskusyjny z udziałem beneficjentów na temat ich doświadczeń związanych z tworzeniem partnerstw w Programach Litwa-Polska-Rosja 2007-2013 oraz Polska-Rosja 2014-2020.

Po zakończeniu obrad uczestnicy Wydarzenia będą mogli nawiązać kontakty i wymienić doświadczenia podczas sesji networkingowej, która odbędzie się na pokładzie statku wycieczkowego, odbywającego rejs po Jeziorze Mikołajskim. Udział w sesji umożliwi lepsze poznanie się uczestników, w tym wnioskodawców, którzy będą wspólnie realizowali projekty.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o dokonanie rejestracji w terminie do dnia 24 września 2018 r. przez stronę internetową Programu. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do rejestracji pod linkiem: 

www.plru.eu/en/rejestracja-na-wydarzenie

Agenda wydarzenia do pobrania:

Agenda wydarzenia PL (plik w formacie pdf; rozmiar: 355 KB)

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.