Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Wiślana Trasa Rowerowa startuje w Lichnowach

Wiślana Trasa Rowerowa startuje w Lichnowach

Widać już efekty prac ziemnych w Gminie Lichnowy, związanych z budową trasy w ramach Pomorskich Tras Rowerowych.

Działania inwestycyjnie w tej gminie skupiły się na odcinku (1,2 km) prowadzącym przez miejscowość Dąbrowa po dawnym nasypie kolejki wąskotorowej.

Prace związane z trasą EuroVelo9/ WTR musiały jednak trochę zwolnić z powodu trudności wykonawców spowodowanych brakiem pracowników. 

Inwestycja realizowana jest w ramach przedsięwzięcia strategicznego województwa pomorskiego Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R10 i Wiślanej Trasy Rowerowej R9, dofinansowana jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020  i ma być zrealizowana do końca sierpnia tego roku.

Chcesz być na bierząco odwiedz nas na facebooku POMORSKIE TRASY ROWEROWE 


 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.