Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Wiosna z Horyzontem 2020 – podsumowanie

Wiosna z Horyzontem 2020 – podsumowanie

W kampanii informacyjnej online „Wiosna z Horyzontem 2020” przedstawione zostały informacje o ostatnich możliwościach aplikowania o granty w ramach Horyzontu 2020, a także o tym co czeka nas w przyszłości.

W dniach 25 marca – 8 kwietnia zaprezentowanych zostało  18 filmów ekspertów KPK i prelegentów zewnętrznych. Dodatkowo widzowie mieli szansę uczestniczyć w prowadzonych na żywo rozmowach z prelegentami (11 czatów) – jakie  podsumował dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej dr inż. Zygmunt Krasiński.

Poniżej znajdą Państwo zestawienie zagadnień, które zostały poruszone w ramach  wirtualnych spotkań wraz z linkami do szerszych informacji o poszczególnych tematach.

Zachęcamy Państwa  do oglądania filmów i zapisów czatów, przeglądania prezentacji i kontaktu z poszczególnymi ekspertami:

 

 

 

 

 

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.