Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Wiosenne przebudzenie w najlepszych restauracjach w Trójmieście. Zarezerwuj stolik [RESTAURANT WEEK]

Wiosenne przebudzenie w najlepszych restauracjach w Trójmieście. Zarezerwuj stolik [RESTAURANT WEEK]

Kucharz trzyma talerze z dwoma daniami

Ponad 30 restauracji, 13 dni i trzy dania za 49 zł – to propozycja Trójmiasto Restaurant Week, której nie można przegapić. Wydarzenie rozpocznie się 18 i potrwa do 30 kwietnia 2018 r.

 

Restaurant week to ogólnopolskie święto najlepszych restauracji. Odbywa się w 13 regionach, w ponad 30 polskich miastach. Uczestniczą w nim starannie wybrane, najlepsze i najbardziej restauracje z największych polskich miast. Każda z nich prezentuje autorskie dania. W wiosennej edycji festiwalu pod hasłem „Chodźmy do restauracji!” wezmą udział m.in.: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Lublin, Łódź, Białystok, Rzeszów, Ustka, Słupsk czy Trójmiasto.

 

Smakowite spotkanie w 90 minut

Trójmiasto Restaurant Week o doświadczenie restauracyjne, które pozwala cieszyć się smakami i spędzaniem wspólnie przy stole 90 minut. Wyjście do restauracji coraz rzadziej kojarzy się tylko z jedzeniem, a coraz częściej z radosnym wspólnym czasem przy stole z bliskimi i znajomymi. Szefowie kuchni ponad 30 restauracji zaprezentują na festiwalu popisowe menu dostępne tylko dla gości Trójmiasto Restaurant Week.

W festiwalu uczestniczą zarówno restauracje z ugruntowaną pozycją na rynku, jak i najlepsze debiutujące lokale, które z dnia na dzień zyskują na popularności. Restauracje, które biorą udział w festiwalu, przygotowują wyjątkowe, popisowe trzydaniowe menu – przystawka, danie główne, deser – w specjalnej cenie 49 zł. W kwocie każdej rezerwacji na wszystkich gości festiwalu czekać będzie niespodzianka od sponsorów wydarzenia. A jeśli przy stoliku będzie powyżej siedmiu osób, to ósma zje gratis.

Wystarczy zarezerwować miejsce w wybranej restauracji i delektować się smakiem wspaniałych potraw, oddających charakter danego miejsca.

Lista restauracji  i rezerwacje na stronie Restaurant Week.

 

Restaurant week_baner

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.