Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Stypendyści
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/d729ac53-d3a8-40ef-bcad-b666de6b38a3.jpg William Malcolm (Nightrun87) – A Night At The Radio

William Malcolm (Nightrun87) – A Night At The Radio

Fot. Tomek Kamiński

Amerykańsko-brytyjski wokalista i kompozytor mieszkający w Polsce. Znany jako Nightrun87 i współtwórca elektronicznego projektu Vacos Malcolm.

Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Od 15 lat aktywnie koncertuje – ma na swoim koncie ponad 300 występów. Wydał 12 albumów.

„A Night At The Radio” jest wyjątkowym albumem muzycznym zarejestrowanym w Radiu Gdańsk. Niewiele jest albumów live prezentujących gatunek Synthwave czy Neo80’s. Jak twierdzi William Malcolm: „Ten jest pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych na świecie!”. Muzykom udało się uchwycić magię i energię koncertu, a następnie przenieść ją na płytę. Wystąpili w składzie: William Malcolm – wokal i syntezatory, Marta Gałuszewska – wokal, Konrad Ciesielski – perkusja oraz Wojciech Mucha – gitara elektryczna. „A Night At The Radio” elektryzuje brzmieniem syntezatorów, precyzyjną grą instrumentalistów, a także zapadającymi w pamięć partiami wokalnymi.

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.