Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Stypendyści
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/ae730151-b670-4e6c-ae36-975377eced12.jpg Wiktor Gabor – Nieoblicza

Wiktor Gabor – Nieoblicza

Fot. Katarzyna Golecka

Student wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Wielokrotny Laureat Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kosakowie oraz Festiwalu „Bursztynowe Klucze” w Pucku. Zdobywca pierwszego miejsca na ogólnopolskim etapie Emergenza Festival z zespołem Veira. Wokalista zespołów Lady Killer i ⅚. W 2018 roku wydał swoją pierwszą płytę „Look at Me” z zespołem Lady Killer. W 2020 roku na rynku muzycznym ukazał się debiutancki album zespołu ⅚ „Nieoblicza” z jego udziałem.

 

Facebook: https://www.facebook.com/56official/

Instagram: https://www.instagram.com/piec.szostych.official/

 

Wydanie krążka muzycznego ⅚ było wspólnym projektem stypendialnym Wiktora Gabora i Justyny Czarnoty. „Nieoblicza” to album ⅚, podsumowujący pracę zespołu od początku jego istnienia. Po wielu koncertach i spotkaniach z publicznością, zespół wybrał utwory, które najbardziej przypadły do gustu słuchaczom i najlepiej łączą się z charakterami wokalnymi jego członków. Znajdziemy tutaj piosenki takich artystów, jak David Guetta, Sia, Maanam czy Stevie Wonder w przepięknych aranżacjach, a także pierwsze autorskie utwory zespołu, tj. „Nada Nada” i „Genetical Groovin”.

Sześcioro wokalistów, wykorzystujących technikę śpiewu a capella i vocal play oraz trzech instrumentalistów w 12 niezwykłych kompozycjach – tak w skrócie można opisać „Nieoblicza” ⅚. Debiutancka płyta zespołu ma szanse trafić w gusta wielu miłośników muzyki, niezależnie od wieku czy upodobań muzycznych.

 

Prześliczna wiolonczelistka (Skaldowie) – ⅚ cover

 

Waiting all night (Rudimental ft. Ella Eyre) – ⅚ cover

 

Titanium (David Guetta ft. Sia) – a capella cover by ⅚

 

„Nieoblicza” ⅚ – koncert premierowy

 

„Nieoblicza” by ⅚ on Spotify

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.