Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Wieżyca – Koszałkowo. Z biletem z PKM pojeździsz za jeden grosz

Wieżyca – Koszałkowo. Z biletem z PKM pojeździsz za jeden grosz

Narciarz na stoku. Fot. ©Depositphotos/rcaucino

W tym sezonie po raz pierwszy na stoki narciarskie można z Trójmiasta dojechać także koleją – szybciej i taniej niż samochodem. Mało tego – w Ośrodku Narciarskim Koszałkowo Wieżyca po okazaniu biletu z pociągu drugi bilet wjazdowy na wyciągi narciarskie można kupić za grosz! Oferta ruszy 1 lutego 2017 r.

 

Od 1 lutego Ośrodek Narciarski Koszałkowo Wieżyca zaproponował przyjeżdżającym koleją kupno drugiego biletu wjazdowego na wyciągi narciarskie już za grosz.

Bilet kolejowy może być wymieniony na bilet wjazdowy na wyciągi wyłącznie w tym samym dniu, co przejazd pociągiem. Z takiej oferty narciarze korzystać będą mogli aż do 15 kwietnia, więc czasu na zabawę na stokach jest sporo.

Położone w samym sercu Kaszub trasy czekają na narciarzy, którzy chcieliby spróbować swoich sił na nadmorskich stokach. Przywidz, Wieżyca, Koszałkowo, Trzepowo i Amalka w Sulęczynie to miejsca, które oprócz dobrze przygotowanych tras zjazdowych oferują również wypożyczalnie sprzętu, a dla zmęczonych jazdą pyszne regionalne jedzenie i coś na rozgrzewkę.

Również w Trójmieście można poszusować na deskach. Łysa Góra w Sopocie zaprasza już od wczesnych godzin porannych.

Zobacz: szczegółowy regulamin promocji „Skipass za grosz”

 

Zaproszenie na stok Wieżyca Koszałkowo

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.