Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Widowiskowe XI Regaty o Puchar Mariny Gdańsk. Kibicuj żeglarzom przy molo w Brzeźnie, posłuchaj muzyki

Widowiskowe XI Regaty o Puchar Mariny Gdańsk. Kibicuj żeglarzom przy molo w Brzeźnie, posłuchaj muzyki

Jachty na wodzie

Cztery wyścigi podczas dwóch dni regat. O puchary powalczą Szwedzi, Niemcy i Polacy. Widzowie będą mogli podziwiać zmagania z mola w Gdańsku-Brzeźnie w weekend, 10 i 11 czerwca 2017 r. Wstęp dla widzów jest wolny.

 

Regaty mają licencję Polskiego Związku Żeglarskiego i są zaliczane do Pucharu Zatoki Gdańskiej oraz Pucharu Bałtyku Południowego. Jak co roku o profesjonalizm przebiegu zawodów zadba zespół z Tomaszem Sawukinasem, sędzią PZŻ klasy państwowej. 

Podczas regat dla wszystkich uczestników, ale też widzów i osób zainteresowanych żeglarstwem, przygotowane zostały specjalne atrakcje. Po zmaganiach na wodzie, w sobotę 10 czerwca, od godz. 18.00 rozpoczną się koncerty szantowe. Wystąpią zespoły: EKT Gdynia, Żeglarze Portowi oraz Old Marinners. Wstęp jest bezpłatny.

Regaty_plakat

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.