Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Wejogranie z gwiazdami muzyki i kabaretu. Miejska impreza w samym środku wakacji

Wejogranie z gwiazdami muzyki i kabaretu. Miejska impreza w samym środku wakacji

Letni koncert w Wejherowie

Lato w pełni, a wraz nim kolejna odsłona Wejogrania. Impreza odbędzie się w niedzielę, 28 lipca 2019 r. na polanie piknikowej w Parku miejskim w Wejherowie. W programie m.in. konkursy z nagrodami oraz koncerty. Gwiazdą wieczoru będzie piosenkarka Sylwia Grzeszczak.

 

Jak co roku Wejogranie rozpocznie się od show dla miłośników sportowej rywalizacji, czyli pokazu siłowych umiejętności strongmanów. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele dodatkowych atrakcji. Nie zabraknie stoisk kulinarnych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Dzieci będą mogły skorzystać z dmuchańców do skakania. Z myślą o najmłodszych uczestnikach zaprezentowane zostanie także niezwykłe widowisko „Budyń Julka Tuwima”, które nie tylko przybliży im postać poety, ale przede wszystkim jego twórczość.

 

Dobry humor i świetna muzyka

Główna część imprezy rozpocznie się od występu kabaretu Chyba, który jest uznawany jest za jeden z najlepszych kabaretów młodego pokolenia. To nie tylko świetni aktorzy, ale także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły i mnóstwo improwizacji. Z pewnością ich skecze wprawią wszystkich zgromadzonych w znakomite humory.

Następnie na scenie pojawi się zespół G.A.S.P., który tworzy czwórka trójmiejskich muzyków. Każdy ich koncert charakteryzuje się dużą dawką pozytywnej energii i mocniejszym gitarowym brzmieniem. W repertuarze nie zabraknie ich własnych piosenek, jak i coverów największych przebojów polskiego rocka.

Gwiazdą wieczoru będzie Sylwia Grzeszczak – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie. Jej piosenki jak: „Co z nami będzie?”, „Mijamy się”, „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości” czy „Tamta dziewczyna” zajmowały szczyty list przebojów najważniejszych rozgłośni radiowych w kraju. Z pewnością nie zabraknie też okazji, by wspólnie odśpiewać je podczas tegorocznego Wejogrania.

 

Wejogranie

 • 28 lipca 2019 r., niedziela, godz. 16.30-22.30
 • Park miejski im. Aleksandra Majkowskiego
  (polana piknikowa)
 • Wejherowo

 

Program:

 • godz. 16.30-16.45 – rozpoczęcie imprezy
 • godz. 16.45-17.00 – pokazy strongmanów
 • godz. 17.00-18.00 – program rozrywkowy dla dzieci „Budyń Julka Tuwima”
 • godz. 18.00-18.30 – atrakcje dodatkowe: rozstrzygnięcie konkursów i wręczanie nagród
 • godz. 18.30-19.30 – występ kabaretu Chyba
 • godz. 19.30-19.45 – zapowiedź dalszego programu imprezy
 • godz. 19.45-20.30 – występ zespołu G.A.S.P.
 • godz. 20.30-20.45 – zapowiedź gwiazdy wieczoru
 • godz. 20.45-22.30 – koncert Sylwii Grzeszczak

 

Wydarzenie na Facebooku

Plakat Wejogranie 2019

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.