Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Warsztaty makijażu, wykłady i ekozakupy. Targi kosmetyków naturalnych Ekocuda w Gdańsku

Warsztaty makijażu, wykłady i ekozakupy. Targi kosmetyków naturalnych Ekocuda w Gdańsku

Targi kosmetyków naturalnych Ekocuda odbędą się 2 i 3 marca 2019 r.

Na stadionie Energa 2 i 3 marca 2019 r. odbędzie się trzecia edycja targów kosmetyków naturalnych. To okazja do zakupów ekologicznych kosmetyków, porozmawiania z producentami i wzięcia udziału w specjalnych wykładach oraz spotkaniach. Będzie też strefa gastronomiczna z żywnością w stylu eko.

 

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Naturalne i niszowe produkty

Podczas targów kosmetycznych w Gdańsku świadomi konsumenci mają okazję spotkać się z producentami naturalnych kosmetyków. Wymiana doświadczeń, spostrzeżeń oraz pomysłów przynosi korzyści dla obu stron. – Ekocuda rozwijają się wraz z rynkiem kosmetyków naturalnych w Polsce – mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka przedsięwzięcia i właścicielka marki Ekocuda. – W gronie wystawców są marki, które są z nami od pierwszej edycji. To niezwykłe doświadczenie, patrzeć jak z roku na rok rośnie grono klientów, a także jak wzbogaca się ich oferta – dodaje Mierzejewska.

Podczas targów odwiedzający mogą skorzystać ze strefy gastronomicznej, w której serwowane będą potrawy przygotowane w stylu eko.

Kolejną atrakcją będą warsztaty prowadzone przez specjalistów. Ekocuda to okazja do zdobycia wielu praktycznych informacji dotyczących m.in. zdrowego stylu życia i prawidłowej pielęgnacji skóry.

 

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda w Gdańsku

  • 2-3 marca 2019 r., sobota, godz. 11.00-19.00; niedziela, godz. 11.00-18.00
  • stadion Energa Gdańsk
  • ul .Pokoleń Lechii Gdańsk 1
  • Gdańsk
  • wstęp wolny
Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.