Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Warsztat do spektaklu „Dwóch w twoim domu” w Teatrze Wybrzeże

Warsztat do spektaklu „Dwóch w twoim domu” w Teatrze Wybrzeże

Scena ze spektaklu „Dwóch w twoim domu"

Warsztat do spektaklu „Dwóch w twoim domu" odbędzie się w poniedziałek, 6 lutego 2017 r. o godzinie 19.00 w Czarnej Sali Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Spotkanie poprowadzi pedagog teatru Weronika Łucyk. Czas trwania wynosi około 2 godzin, obowiązują wcześniejsze zapisy.

 

Dom to miejsce bezpieczne i swojskie, a przynajmniej takie powinno być. W jaki sposób budować relacje z innymi lokatorami, aby każdy czuł się dobrze? Czy to w ogóle możliwe? Co zrobić, kiedy wspólną przestrzenią zaczynają rządzić podziały, a dominujących uczuciem staje się obcość? W trakcie warsztatu do spektaklu „Dwóch w twoim domu”, uczestnicy zastanowią się nad kontekstem tego, co wiąże się z sytuacją bycia więźniem we własnym domu.

 

 

Warsztat do spektaklu „Dwóch w twoim domu”

Zobacz więcej informacji: Teatr Wybrzeże

 

 

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.