Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
W szpitalu w Wejherowie wstrzymane przyjęcia na internę. Pacjent zakażony koronawirusem

W szpitalu w Wejherowie wstrzymane przyjęcia na internę. Pacjent zakażony koronawirusem

Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie

U jednego z pacjentów Oddziału Chorób Wewnętrznych, Gastroenterologii i Geriatrii Szpitala Specjalistycznego im F. Ceynowy w Wejherowie w niedzielę, 26 kwietnia potwierdzono COVID-19.

 

Jak czytamy na profilu na Facebooku Szpitali Pomorskich: “W związku ze stwierdzeniem zakażenia COVID-19 u jednego z pacjentów Oddziału Chorób Wewnętrznych, Gastroenterologii i Geriatrii w Szpital Specjalistyczny im F. Ceynowy w Wejherowie, a także z powodu maksymalnego obłożenia łóże, podjęto decyzję o wstrzymaniu do odwołania przyjęć na ten oddział. Trwa obecnie wywiad epidemiologiczny wśród personelu i pacjentów oddziału. Będziemy na bieżąco informować o sytuacji w szpitalu”.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.