Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
W niedzielę już po raz piąty w sezonie zimowym City Trail Trójmiasto. Kto zwycięży?

W niedzielę już po raz piąty w sezonie zimowym City Trail Trójmiasto. Kto zwycięży?

Trzy kobiety biegnące przez las

W Trójmiejskim Parku Krajobrazowym w Gdańsku (okolice AWFiS) w niedzielę, 1 marca 2020 r. odbędzie się piąty już bieg w ramach przełajowego cyklu City Trail z Nationale-Nederlanden Trójmiasto w sezonie 2019/2020.

 

To kolejna szansa na sprawdzenie się na 5-kilometrowej trasie oraz spotkanie z biegowymi znajomymi. Zapisy do biegu. 

 

Sześć biegów w Gdańsku i Gdyni

Cykl City Trail w Trójmieście w sezonie 2019/2020 składa się sześciu imprez. W niedzielę, 1 marca odbędzie się piąty bieg. Ostatnia rywalizacja 22 marca. Biegi dorosłych odbywają się na dystansie 5 km. Natomiast dzieci, w zależności od kategorii wiekowej, mają do pokonania od 300 m do 2 km (do 7 lat biegają 300, 8- i 9-latkowie – 600 m, 10-12 lat – 1 km, 13-15 – 2 km).

Zawody odbywają się na przemian w Gdańsku (okolice AWFiS) oraz Gdyni (Mały Kack). – Cieszymy się, że cykl City Trail angażuje całe rodziny – od dorosłych przez najmłodszych biegaczy. Mamy nadzieję, że wspólne uprawianie sportów będzie coraz popularniejszą formą spędzania wolnego czasu. Zdrowe nawyki, takie jak prawidłowe odżywianie i aktywność fizyczna to pierwszy krok do zdrowia i dobrego samopoczucia – mówi rzecznik prasowy Nationale-Nederlanden Marta Pokutycka-Mądrala.

Harmonogram niedzielnej imprezy:

  • godz. 8.30 –  otwarcie biura zawodów (skraj ulicy Spokojnej w Gdyni)
  • godz. 9.20-10.30 – biegi City Trail Junior
  • godz. 10.30 – zamknięcie biura zawodów
  • godz. 11.00 – start biegu głównego na 5 km
  •  

Zobacz: Sześć biegów, a każdy na dystansie 5 km. Jesienno-zimowa edycja City Trail w Gdańsku 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.