Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/9c07863a-fd92-4687-aaee-7e5201d11160.jpg Tu się dobrze żyje, pracuje i wypoczywa. Pomorze na targach nieruchomości i inwestycji w Monachium

Tu się dobrze żyje, pracuje i wypoczywa. Pomorze na targach nieruchomości i inwestycji w Monachium

Stoisko województwa pomorskiego na targach Expo Real w Monachium

Przedstawiciele Invest in Pomerania zaprezentują ofertę biznesową naszego regionu na międzynarodowych targach Expo Real, które odbędą się 4-6 października 2017 r. w Monachium. Są one uważane za najważniejsze tego rodzaju wydarzenie w Europie.

 

Międzynarodowe targi Expo Real w Monachium, obok targów MIPIM w Cannes, są jednymi z największych targów nieruchomości i inwestycji. W 2016 r. wzięło w nich udział 40 000 osób reprezentujących 77 krajów z całego świata. W tegorocznym wydarzeniu oferty przedstawi 1 825 wystawców. To o kilkadziesiąt podmiotów więcej niż w ubiegłym roku, co świadczy o rosnącej randze wydarzenia.

W targach uczestniczą przede wszystkim przedstawiciele branży deweloperskiej, inwestorzy, finansiści, planiści oraz reprezentanci miast i regionów. Stwarzają one doskonałą okazję do nawiązania licznych kontaktów biznesowych oraz poszukiwania nowych możliwości inwestycyjnych. Expo Real to także bogaty program konferencji i seminariów o tematyce związanej m.in. z rynkiem i finansowaniem nieruchomości, gospodarką oraz zrównoważonym rozwojem.

 

Pod wspólną marką Invest in Pomerania

Stoisko wystawiennicze województwa pomorskiego nawiązuje do nadmorskiego charakteru regionu poprzez elementy morza i roślinności. Całość została wykonana z drewna. Wewnątrz stoiska wyświetlane będą filmy promujące województwo pomorskie oraz ofertę inwestycyjną partnerów inicjatywy Invest in Pomerania. Natomiast specjalna aplikacja multimedialna pozwoli każdemu użytkownikowi poznać lepiej nasz region zarówno pod kątem turystycznym, jak i inwestycyjnym.

– Zależało nam, aby stoisko naszego regionu kojarzyło się z miejscem, gdzie się dobrze żyje, pracuje, spędza aktywnie czas i jednocześnie wypoczywa, a także wyróżniało się niebanalnym stylem i oryginalną formą. Liczę na to, że odwiedzi nas wielu potencjalnych inwestorów, a nasz projekt zostanie zauważony i zapamiętany przez odwiedzających Expo Real – mówi Wojciech Tyborowski, dyrektor Invest in Pomerania.

Organizatorem stoiska województwa pomorskiego na targach w Monachium jest Agencja Rozwoju Pomorza. Przedstawiciele Gdyni, Sopotu, Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego, Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Rumia Invest Park wspólnie przedstawią na nim bogatą i różnorodną ofertę inwestycyjną.

W ofercie znajdują się m.in. 77 ha powierzchni na terenie Pomorskiego Centrum Inwestycyjnego oraz 130 ha pod inwestycje w Rumii. Dodatkowo Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprezentuje ponad 70 ha powierzchni. Miasta postawiły na promocję prestiżowych działek w centrach oraz przy węzłach komunikacyjnych. Przeznaczone są one pod zabudowę biurową, turystyczną, mieszkaniową, a także produkcyjno-logistyczną.

 

Logo Invest in Pomerania

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.