Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Tańsze muzeum, basen i restauracje. W ten weekend odkryjesz Kościerzynę za pół ceny

Tańsze muzeum, basen i restauracje. W ten weekend odkryjesz Kościerzynę za pół ceny

Nowoczesna restauracja

W weekend 16 i 17 marca 2019 r. Kościerzyna zaprasza na specjalne akcje promocyjne. Za pół ceny będzie można zjeść obiad w restauracji, wybrać się na basen lub zwiedzać Muzeum Ziemi Kościerskiej. Pełna oferta promocji dostępna na dole strony.

 

To już 11. edycja akcji Kościerzyna za pół ceny. Specjalny weekend ma promować atrakcje miasta i ofertę restauracji czy instytucji kultury.

Najpierw na basen, potem obiad

W ramach Kościerzyny za pół ceny będzie można zobaczyć w kinie Remus film familijny „Chłopiec z burzy”. Za połowę standardowej ceny skorzystamy też z atrakcji w Kaszubskim Centrum Sportowo-rekreacyjnym. Do wyboru basen, sauna i fitness. Specjalną ofertę przygotowało także Muzeum Ziemi Kościerskiej – ceny biletów będą o połowę tańsze do wszystkich oddziałów.

Ponadto do akcji włączyło się wiele restauracji, punktów gastronomicznych i sklepów. To m.in. restauracje Pod Kurem, Malëna, Stary Browar Kościerzyna oraz pierogarnia przy hotelu Gryf. Na weekend proponują specjalne menu, a w nim m.in. rosół za 5 zł, bogracz węgierski za 6,50 zł, kaczka faszerowana na modrej kapuście w cenie 14,25 zł, pierogi kaszubskie za 9 zł czy ruchanki z sosem wiśniowym i lodem waniliowym za 7 zł.

Zobacz pełną listę ofert w akcji Kościerzyna za pół ceny.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.