Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Takiego Harpusia jeszcze nie było. Wyrusz z mapą po przygodę i odkryj Złotą Karczmę

Takiego Harpusia jeszcze nie było. Wyrusz z mapą po przygodę i odkryj Złotą Karczmę

Fot. facebook.com/parkoweBnO

Po raz pierwszy w swojej historii Dzielnicowa Impreza na Orientację zagości w Matarni. No nie będzie nudny leśny spacer ale wspaniała zabawa wśród pięknej jesiennej przyrody. Start imprezy punktualnie o 10/30 w niedzielę, 22 września 2019 r.

 

Dzięki wsparciu Rady Dzielnicy mieszkańcy Matarni startują bezpłatnie. Start i meta zawodów znajdować się będzie na końcu ulicy Wiolinowej.

 

Odkrywanie Złotej Karczmy

Zadanie, jakie maja wyznaczone uczestnicy zabawy jest proste. Wystarczy odnaleźć w terenie zaznaczone na mapie punkty. Mapę otrzyma każdy uczestnik. Organizatorzy przygotowali cztery trasy do wyboru. Różnią się długością. Najkrótsza trasa, oznaczona kolorem zielony, liczy 2-3 km i jest doskonała dla rodziców z małymi dziećmi. Najdłuższa, czarna o długości do 6 km przygotowana została dla doświadczonych zawodników. W imprezie może wystartować każdy, przed startem przewidziane jest krótkie szkolenie z czytania map. Po zakończonej rywalizacji organizatorzy zapraszają na ciepłą herbatę i poczęstunek. Odbędzie się też losowanie nagród i upominków, a dyplomy otrzymają wszyscy.

Zgłoszenia można wysyłać drogą elektroniczną do 20 września 2019 r. lub osobiście w biurze zawodów w dniu imprezy.

 

Program imprezy:

Od 10.30 – rejestracja uczestników (czynna baza)

Od 11.00  do 12:30 – start na wybranej trasie (zespoły starują interwałowo, co minutę)

Do 14.00 – działanie mety

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.