Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk zaprasza na wydarzenie aktywizujące projektu UMBRELLA

Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk zaprasza na wydarzenie aktywizujące projektu UMBRELLA

Projekt Umbrella

  • TERMIN: 11-12 CZERWCA 2018
  • REJESTRACJA ONLINE: https://bit.ly/2IwReEM  (otwarta do 4 czerwca 2018)

 

Wydarzenie aktywizujące ma na celu podniesienie świadomości uczestników na temat możliwości pozyskania grantów w Regionie Południowego Bałtyku, ale nie tylko. Będzie to także wyjątkowa okazja, aby włączyć się do już istniejących sieci współpracy międzynarodowej, spotkać innych uczestników z gmin lub organizacji, którzy podzielają Państwa zainteresowania lub mierzą się z podobnymi problemami w swojej codziennej pracy.

Uczestnikami zgromadzenia będą przedstawiciele różnych krajów Regionu Morza Bałtyckiego, w tym z: Danii, Szwecji, Polski, Litwy i Niemiec. Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku będzie miejscem, gdzie reprezentanci różnych środowisk i branż zastanawiać się będą nad swoją tożsamością i zostaną zainspirowani do podejmowania nowych międzynarodowych inicjatyw kulturalnych, obywatelskich i lokalnych.

Poprzez to wydarzenie zespół projektowy postara się uzmysłowić uczestnikom co znaczy wspólna praca i korzyści z niej płynące, w tym jak można osiągnąć większe i korzystniejsze efekty w oparciu o współpracę międzynarodową. Będzie to również okazja do zaprezentowania oferty projektu UMBRELLA, wraz z szeregiem indywidualnie dostosowanych rozwiązań, które pomogą Państwu pokonać przeszkody i podjąć nowe działania na rzecz osiągniecia spójności terytorialnej. To wydarzenie jest pierwszą z możliwości, które mamy do zaoferowania i mamy nadzieję, że będziemy w stanie pobudzić Państwa ciekawość i zainteresowanie.

Wasze uczestnictwo zarówno partnerskie jak i w roli gościa czy prezentera wydarzenia jest niezmiernie ważne i cenne do osiągnięcia pozytywnego rezultatu całego wydarzenia jakim jest włączenie nowych aktorów do współpracy międzynarodowej i już teraz chcielibyśmy podziękować Państwu za wkład w organizacje tego wydarzenia.

Euroregion Bałtyk

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.