Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Spotkanie z cyklu CIRCLE TO INNOVATE, czyli cyrkularne innowacje w firmie

Spotkanie z cyklu CIRCLE TO INNOVATE, czyli cyrkularne innowacje w firmie

Cirtoinno_logo

Serdecznie zapraszamy do Agencji Rozwoju Pomorza na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu CIRCLE TO INNOVATE.

Celem spotkań z tego cyklu jest przedstawienie idei Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ) i przedstawienie konkretnych rozwiązań zgodnych z tą zasadą. Na najbliższym spotkaniu omówione zostaną możliwości jakie daje fotowoltaika.

Gospodarka Obiegu Zamkniętego to przyszłość, z którą należy i warto się liczyć, szczególnie realizując działania biznesowe w branży tak ściśle związanej z jakością środowiska naturalnego jak turystyka (więcej o GOZ: http://cirtoinno.eu/pl/circular-economy/).

Spotkanie skierowane jest do firm turystycznych oraz wszystkich, którym bliskie są zagadnienia zrównoważonego rozwoju, ekologii oraz gospodarki obiegu zamkniętego. Zapraszamy do spojrzenia w przyszłość – bezpieczną dla środowiska, zgodną z najnowszymi trendami biznesowymi.

Termin spotkania: 14 stycznia 2019 godzina 14:00 – 16:00

Program spotkania

Miejsce: Agencja Rozwoju Pomorza, Al. Grunwaldzka 472D, Budynek Olivia Six, 12 piętro w Sali 12.13.

Więcej informacji udziela: Pani Anna Bochyńska, tel. 58 32 33 160; anna.bochynska@arp.gda.pl

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie cirtoinno.eu.

 

Projekt CIRTOINNO jest współfinansowany z Europejskiego Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Celem jest wzrost innowacyjności firm turystycznych z obszaru niebieskiej i zielonej gospodarki Południowego Bałtyku poprzez wykorzystanie wybranych elementów gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w oferowanych przez nie usługach i produktach, a także w przyjętych modelach biznesowych. 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.