Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/1206766b-3cc3-495a-a610-aebdeda2ac13.jpg Specjalny konkurs z okazji Dnia Flagi 2 maja. Sprawdź, co trzeba zrobić i wygraj ciekawe nagrody

Specjalny konkurs z okazji Dnia Flagi 2 maja. Sprawdź, co trzeba zrobić i wygraj ciekawe nagrody

Fot. Marcin Szumny.

Święto polskiej flagi już w sobotę, 2 maja. Można tego dnia wziąć udział w specjalnym konkursie fotograficznym i wygrać karty podarunkowe do księgarni, bilety do Centrum Nauki Experyment w Gdyni i gry logiczne. Wystarczy zrobić zdjęcie flagi lub innego symbolu narodowego.

 

Konkurs „Polska Flaga w obiektywie: Taką kocham i szanuję!” organizuje Twoja Telewizja Morska. Partnerem jest m.in. samorząd województwa pomorskiego.

 

Flaga w obiektywie, ale #zostańwdomu

Zabawa polega na wysyłaniu zdjęć flagi lub innych symboli narodowych do organizatora konkursu. Chodzi o to, by pokazać, jak w Dniu Flagi RP można ciekawie eksponować patriotyzm. Jak pisze organizator: „flaga lub inne symbole narodowe często wywołują przecież wzruszenie czy dumę z bycia Polakiem. Tych uczuć nie należy skrywać – wręcz przeciwnie! Dlatego zachęcamy, by nasi czytelnicy, słuchacze i widzowie podzielili się takimi emocjami. Pokażcie miejsca i okoliczności, w których eksponujecie flagi narodowe lub inne symbole, uwieczniając to na zdjęciach”.

Zdjęcie powinno być wykonane w czasie akcji #zostańwdomu, chociaż będą przyjmowane także fotografie archiwalne. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 10 maja na adres e-mail konkurs@nadmorski24.pl z tytułem „Konkurs Flaga w obiektywie”. A potem ruszy głosowanie internetowe na najciekawsze zdjęcia. Będzie można je oglądać i wybierać w mediach społecznościowych Twojej Telewizji Morskiej do 14 maja.

 

Nagrody w konkursie

Nagroda główna – karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 400 zł brutto, gra logiczna „Kombinator Sześciokąty”, zestaw prezentowy od organizatora pokazów lotniczych LOTOS Gdynia Aerobaltic AiRSHOW oraz 4-osobowy voucher otwarty do Centrum Nauki Experyment w Gdyni.

Druga nagroda – karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 300 zł brutto, gra logiczna „Cztery do wygranej”, zestaw prezentowy od organizatora pokazów lotniczych LOTOS Gdynia Aerobaltic AiRSHOW oraz 2-osobowy voucher otwarty do Centrum Nauki Experyment w Gdyni.

Trzecia nagroda – karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 200 zł brutto, gra towarzyska „Zgrana Para”, zestaw prezentowy od organizatora pokazów lotniczych LOTOS Gdynia Aerobaltic AiRSHOW oraz 2-osobowy voucher otwarty do Centrum Nauki Experyment w Gdyni.

 

Zobacz: regulamin konkursu (pdf).

 

Partnerami konkursu są: Samorząd Województwa Pomorskiego, Uniwersytet Morski w Gdyni, Akademia Marynarki Wojennej, Centrum Kultury w Gniewinie, Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej OPEC, Port Gdynia, Aeropact, Producent gier planszowych Alexander oraz Centrum Nauki Experyment.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.