Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Sopot Catamaran Cup. Korzystaj z uroków plaży, opalaj się i kibicuj

Sopot Catamaran Cup. Korzystaj z uroków plaży, opalaj się i kibicuj

Regaty katamaranów

Sześć wyścigów i parada katamaranów w Sopocie już 16 i 17 czerwca 2018 r. To kolejna impreza zaliczana do pucharu Polski katamaranów.

 

Regaty organizowane są przez Uczniowski Klub Sportowy Navigo.
 

Trening przed mistrzostwami Europy

W sportowych zmaganiach wezmą udział zawodnicy ścigający się na katamaranach klasy A, Nacra 15, Nacra 17, Hobie Cat 16, F18 i Open. Dla sportowców klasy Nacra 17 zawody będą regatami treningowymi na akwenie najbliższych mistrzostw Europy, które odbędą się w lipcu w Gdyni na Zatoce Gdańskiej i również ostatnim treningiem przed startem w regatach w ramach Kieler Woche.

Planowane jest rozegranie sześciu wyścigów up and down dla każdej klasy. W sobotę o godz. 11.30 odbędzie się parada katamaranów przy sopockim molo. Wyścigi rozpoczną się w sobotę o godz. 12.00, a w niedzielę o godz. 11.30. Trasa regat ustawiona będzie w pobliżu molo w Sopocie, więc rywalizacja będzie doskonale widoczne z molo oraz sopockich plaż.
 

Sopot Catamaran Cup

  • 16-17 czerwca 2018 r

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.