Ten materiał pochodzi z archiwum portalu.

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować działania zamieszczonych w tekście odsyłaczy ani zgodności technicznej warstwy materiału ze standardami dostępności. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Smolik i Kev Fox promują album „Queen Of Hearts”. To ostatni koncert w Szekspirowskim

Smolik i Kev Fox promują album „Queen Of Hearts”. To ostatni koncert w Szekspirowskim

Andrzej Smolik

The All Saints Tour to ostatni w tegorocznej trasie koncertowej występ duetu Smolik i Kev Fox, który zaplanowano na niedzielę, 15 grudnia 2019 r. Będzie można usłyszeć utwory z pokrytego platyną debiutanckiego albumu oraz znakomitej, nagrywanej w Real World Studios, EP „Queen Of Hearts".

 

To też ostatni występ przed wydaniem nowego pełnowymiarowego albumu, do którego nagrania studyjne zaplanowane są zaraz po zakończeniu trasy. Debiutancki album Smolik i Kev Fox był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 r. Artyści odebrali za niego Fryderyka w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 r. ma status platynowej płyty.

 

Współpraca od czterech lat

Polski producent, kompozytor i multiinstrumentalista Smolik oraz brytyjski wokalista, gitarzysta i kompozytor Kev Fox współpracują od 2015 r. Wtedy wydali dobrze przyjęty, pierwszy wspólny album i po raz pierwszy wystąpili w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Powracają z koncertem promującym album „Queen Of Hearts”, czyli EP duetu z 2018 r. Jest to efekt sesji nagraniowej w legendarnym Real World Studios w Wielkiej Brytanii, którego właścicielem jest Peter Gabriel. Premiera koncertowa odbyła się w ramach live sesji w YouTube Space w Berlinie,  podczas której artyści premierowo wykonali utwór „Queen Of Hearts” oraz kilka utworów z debiutanckiego albumu. Materiał EP uzupełniają dwa kolejne utwory:„On The Quiet” i „All The Saints”  oraz niespodzianka w postaci wersji utworu „Queen Of Hearts” z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej.

W wersji koncertowej doskonale skonstruowane, pełne melancholii melodie Smolika i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Keva Foxa nabierają kompletnie nowej energii.

Co ciekawe, pracy nad EPką „Queen Of Hearts” towarzyszyło też powstanie filmu w technologii VR (premiera była 8 czerwca 2018). Film można obejrzeć m.in. w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach.

 

Koncert Smolik / Kev Fox – The All Saints Tour

  • 15 grudnia 2019 r., niedziela, godz. 20.00
  • Gdański Teatr Szekspirowski
  • ul. Bogusławskiego 1
  • Gdańsk

Bilety: 

  • parter (miejsca siedzące): 60 zł
  • galerie na wprost sceny: 55 zł
  • galerie boczne: 50 zł

Zobacz: Gdański Teatr Szekspirowski

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 333 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Biznesu w Regionie oraz Pomorskiej Agencji Rozwoju Biznesu.