Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Śmigus-dyngus na sportowo. Spal świąteczne kalorie w wodnej gonitwie na stadionie [WateRun]

Śmigus-dyngus na sportowo. Spal świąteczne kalorie w wodnej gonitwie na stadionie [WateRun]

Kobieta biegnie na stadionie

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Oderwij się od świątecznego stołu i pobiegnij w wyścigu, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Poza wygodnymi butami zabierz ze sobą pistolety wodne i zmierz się z innymi w wodnej bitwie na stadionie.

 

WateRun odbędzie się w poniedziałek wielkanocny, 2 kwietnia 2018 r. o godz. 11.00 na Stadionie Energa Gdańsk. Rejestracja trwa do 30 marca.

 

Do mety nie dobiegniesz suchy

Lany poniedziałek albo inaczej śmigus-dyngus to zwyczaj znany w Polsce od wieków. By nie spędzić całej Wielkanocy przy stole, można spędzić ten dzień aktywnie – biorąc udział w wielkiej wodnej gonitwie i bitwie. W pakiecie startowym organizator zapewnia m.in. odpowiednie „uzbrojenie”, ale dozwolone są też własne pistolety na wodę czy sikawki. Każda osoba, która weźmie udział w biegu, otrzyma medal oraz pakiet gadżetów sportowych.

Trasa będzie miała ok. 4 km. W biegu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat.

Rejestracja internetowa trwa do 30 marca 2018 r. na stronie organizatora (możliwość rejestracji na miejscu imprezy tylko w przypadku miejsc wolnych). WateRUN zaliczany jest do BigYellowFoot Run Trophy.

 

WateRun

  • 2 kwietnia 2018 r., poniedziałek, godz. 11.00 (weryfikacja danych przed biegiem od godz. 10.00)
  • Stadion Energa Gdańsk
  • ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
  • Gdańsk
  • bilety – 29-50 zł

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.