Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Ruszają eliminacje do halowych zawodów JumpOFF w sopockim Hipodromie. Przyjdź i kibicuj swoim faworytom

Ruszają eliminacje do halowych zawodów JumpOFF w sopockim Hipodromie. Przyjdź i kibicuj swoim faworytom

Zawody JumpOff. Fot. Kamila Tworkowska

Imprezy w Hipodromie Sopot odbywają się nie tylko latem. Już w ten weekend, 6 i 7 października 2018 r., ruszają eliminacje to do jesienno-zimowych halowych zawodów regionalnych w skokach przez przeszkody JumpOFF.

 

Laureatów zawodów poznamy w marcu 2019 r. Wtedy odbędzie się finał turnieju.

 

Skoki na hali

JumpOFF Hipodrom to cykl zawodów w skokach przez przeszkody, który rozpoczyna się w październiku i będzie trwać przez całą zimę. Podczas marcowego finału zawodnicy, którzy przez cały sezon zbierali punkty, będą walczyć o utrzymanie pozycji lub awans. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, zarówno finansowe jak i rzeczowe. Wstęp na eliminacje jest bezpłatny.

Na JumOff do końca grudnia 2018 r. będziemy mogli wybrać się aż 5 razy: 6-7.10, 20-21.10, 3-4.11, 24-25.11 i 8-9.12

Więcej informacji na stronie internetowej Hipodromu lub na profilu na Facebooku: @SopotHipodrom.

 

Zawody w Sopocie to nie tylko sport

Sopocki Hipodrom to miejsce, gdzie nie tylko można zobaczyć zawody i pokibicować sportowcom, ale także przyjść na spacer, miło spędzić czas na świeżym powietrzu podziwiając wspaniałą przyrodę. Teren dziewiętnastowiecznego toru wyścigowego wpisany do rejestru zabytków. Na ponad trzydziestu hektarach znajdują się tutaj stajnie i miejsca do treningu koni, padoki, bieżnia wyścigowa używana podczas lipcowych gonitw, teren zielony z przeszkodami krosowymi, używanymi podczas zawodów WKKW oraz alejki spacerowe. Na terenie Hipodromu działają dwie restauracje i sklep jeździecki, a na zawodach często stoiska wystawiają producenci biżuterii, ubrań i gadżetów o tematyce jeździeckiej. Na większych zawodach spotkać tu można także food trucki.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.