Ten materiał pochodzi z archiwum portalu.

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować działania zamieszczonych w tekście odsyłaczy ani zgodności technicznej warstwy materiału ze standardami dostępności. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Rozstrzygnięcie konkursu ofert na prowadzenie punktu konsultacyjno-diagnostycznego na terenie Trójmiasta zgodnie z wytycznymi Krajowego Centrum ds. AIDS.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na prowadzenie punktu konsultacyjno-diagnostycznego na terenie Trójmiasta zgodnie z wytycznymi Krajowego Centrum ds. AIDS.

Na biurku leżą segregatory z aplikacjami i granatami, kalkulator, długopis

Informujemy o rozstrzygnięciu przez Zarząd Województwa Pomorskiego Uchwałą nr 371/146/20 z dnia 12 maja 2020 r. konkursu ofert na realizację w 2020 r. zadania Prowadzenie punktu konsultacyjno-diagnostycznego na terenie Trójmiasta zgodnie z wytycznymi Krajowego Centrum ds. AIDS.

 

Informujemy o rozstrzygnięciu przez Zarząd Województwa Pomorskiego Uchwałą nr 371/146/20 z dnia 12 maja 2020 r. konkursu ofert na realizację w 2020 r. zadania: „Prowadzenie punktu konsultacyjno-diagnostycznego na terenie Trójmiasta zgodnie z wytycznymi Krajowego Centrum ds. AIDS”.

Treść uchwały nr 371/146/20 Zarządu Województwa Pomorskiego z dnia 12 maja 2020 r. stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia.

Uchwała nr 371/146/20 Zarządu Województwa Pomorskiego.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 333 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Biznesu w Regionie oraz Pomorskiej Agencji Rozwoju Biznesu.