Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Rozmowy z ekspertami i warsztaty praktyczne. Forum Przedsiębiorstw już niedługo. Nie czekaj i zarejestruj się

Rozmowy z ekspertami i warsztaty praktyczne. Forum Przedsiębiorstw już niedługo. Nie czekaj i zarejestruj się

Fot. Aleksander Olszak

Dyskusje o rozwoju firm i o zarządzaniu ryzykiem. Do tego warsztaty o ekologii w firmie. Forum Przedsiębiorstw to idealne miejsce, aby spotkać ekspertów i dowiedzieć się więcej o prowadzeniu biznesu. Zapisy trwają tylko do 24 maja 2019 r.

 

Forum Przedsiębiorstw odbędzie się 29 maja 2019 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

 

Forum wymiany doświadczeń

Forum Przedsiębiorstw organizowane jest już od 14 lat. Biorą w nim udział zarówno małe i średnie firmy jak też przedstawiciele wielkich korporacji o międzynarodowym zasięgu. Gdyńskie spotkanie jest okazją do poznania praktycznych aspektów prowadzenia biznesu oraz wzajemnej wymiany doświadczeń. Zaproszeni goście chętnie dzielą się swoją wiedzą i aktualnymi informacjami z biznesowych rynków.

 

Interesujące dyskusje

Tegoroczna edycja forum przebiegać będzie pod znakiem radykalnej zmiany w podejściu do biznesu. Goście, wśród których będzie między innym prof. Jerzy Hausner i Mateusz Zmyślony opowiedzą o tzw. ekonomii otwartych oczu, czyli koncepcji skupionej na odpowiedzialności, równowadze czy społecznej wrażliwości. W sesji głównej eksperci zajmą się również wyzwaniami jakie współczesna gospodarka i globalizujące się coraz bardziej rynki stawiają przed pomorskimi przedsiębiorstwami.

 

Trzy panele

Podczas Forum Przedsiębiorstw działać będzie punkt konsultacyjny Pomorskiego Brokera Eksportowego oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Odbędą się również trzy panele dyskusyjne. Poświęcone będą sprzedaży, finansom oraz eksportowi, a także zmianom w zarządzaniu. Uczestniczyć w nich będą między innymi przedstawiciele Banku Pekao S.A., Euler Hermes czy Microsoft Forum zakończą warsztaty poświęcone gospodarce obiegu zamkniętego w firmie.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.