Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Rowerem przez Trójmiejski Park Krajobrazowy. Ruszają zawody XC Gdańsk

Rowerem przez Trójmiejski Park Krajobrazowy. Ruszają zawody XC Gdańsk

Fot. mat. pras. GOS

Wystartować może każdy. Trasy są przygotowane dla tych zaawansowanych jak i początkujących. Liczy się dobra zabawa i zdrowa sportowa rywalizacja wśród pięknych leśnych krajobrazów. Pierwsza runda w Oliwie 15 czerwca 2019 r. Start o godzinie 9 rano.

 

Kolejne rundy odbędą się 29 czerwca w Matemblewie oraz 27 lipca na VII Dworze.

 

Rowerem przez las

Cykl XC Gdańsk będzie składać się z trzech rund. Trasa pierwszej rundy została wytyczona w rejonie ulicy Czyżewskiego. W zawodach startować może każdy, niezależnie od posiadanego sprzętu, wieku czy doświadczenia.  Obok utytułowanych zawodników, mających za sobą starty w imprezach najwyższej klasy na trasę wyruszają najmłodsi. Łącznie jest aż 11 kategorii wiekowych. Pierwsi rowerzyści wyjadą już o godzinie 9 rano, a najlepsi rozpoczną ściganie około godziny 14.

Mapa trasy XC Gdańsk – Czyżewskiego.

 

Zapisz się już teraz!

Opłata startowa wynosi od 10 do 30 złotych. Zgłosić udział w wyścigach oraz dokonać opłaty można elektronicznie na stronie organizatorów.

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.