Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2020/07/4679853f-3265-4670-85ee-19aaec351256.jpg „Rola Jednostek Samorządu Terytorialnego w profilaktyce chorób zakaźnych”

„Rola Jednostek Samorządu Terytorialnego w profilaktyce chorób zakaźnych”

Fot. pixabay

Konferencja „Rola Jednostek Samorządu Terytorialnego w profilaktyce chorób zakaźnych” odbędzie się 15 listopada 2017 r.  o godzinie 11,00 w Sali Okrągłej UMWP w Gdańsku.

Będzie dotyczyć między innymi istotnych dla naszego województwa problemów związanych z  profilaktyką chorób zakaźnych oraz rolą szczepień (w tym przeciwko pneumokokom). Będzie też okazją do nawiązania kontaktów i współpracy z osobami odpowiedzialnymi za realizację zadań z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia na terenie gmin i powiatów województwa pomorskiego.

Szczegółowy program konferencji

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.