Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Na zakupy do Pucka czy do restauracji w Pszczółkach? Weekend za pół ceny

Na zakupy do Pucka czy do restauracji w Pszczółkach? Weekend za pół ceny

Weekend za pół ceny w Gdańsku.Fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

Dokąd się wybrać w weekend 25-26 marca? Do Łeby, Sopotu czy Nowego Stawu? A 8 lub 9 kwietnia 2017 r. do Malborka? Można i pozwiedzać, i się najeść, i odprężyć w gabinetach spa podczas akcji „Weekend za pół ceny".

 

Akcja promocyjna „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny” jest organizowana od 8 lat w Gdańsku i okolicach. Do udziału zapraszane są obiekty gastronomiczne, hotele, gabinety SPA, obiekty sportowe, instytucje kultury i instytucje miejskie. Przez kilka kolejnych weekendów można skorzystać z oferty za pół ceny w różnych miastach naszego województwa.

 

Zasady działania

Zasady są bardzo proste: restauracje, hotele, salony kosmetyczne i SPA, instytucje kultury i sportu – przez dwa dni obniżają o połowę ceny wybranych usług. W ten sposób firmy chcą skusić mieszkańców do wyjścia z domu i wybrania się na spacer po miejscowości, w której mieszkają lub na wycieczkę po okolicy. Warto skorzystać z okazji i zobaczyć lub przypomnieć sobie, ile nasz region ma do zaoferowania.

 

Dlaczego przez cztery weekendy trwa akcja?

Tegoroczna edycja została podzielona na cztery weekendy, by zwiększyć turystyczną atrakcyjność biorących w niej udział miast i miejscowości. W najbliższy weekend, 25-26 marca warto odwiedzić w Sopot, Łebę i Nowy Staw. Tydzień później, 1 i 2 kwietnia: Pruszcz Gdański, Gniew, Nowy Dwór Gdański, Tczew oraz gminy Kartuzy i Żukowo. Natomiast 8 i 9 kwietnia taniej będzie w Gdańsku, Krokowej i Malborku. Ostatni weekend akcji, 22 i 23 kwietnia, będzie należał do Pucka, Pszczółek, Krynicy Morskiej i Władysławowa.

 

Kiedy i gdzie?

25-26 marca

1-2 kwietnia

8-9 kwietnia

22-23 kwietnia

Łeba

gmina Kartuzy

Gdańsk

Krynica Morska

Nowy Staw

gmina Żukowo

Krokowa

Pszczółki

Sopot

Gniew

Malbork

Puck

 

Nowy Dwór Gdański

 

Władysławowo

 

Pruszcz Gdański

 

 

 

Tczew

 

 

 

Zobacz: Obszar Metropolitalny Gdańsk – Gdynia – Sopot

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.