Ten materiał pochodzi z archiwum portalu.

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować działania zamieszczonych w tekście odsyłaczy ani zgodności technicznej warstwy materiału ze standardami dostępności. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Punkty ukryte na Kozaczej Górze czekają na odkrywców. W niedzielę kolejna edycja imprezy na orientację

Punkty ukryte na Kozaczej Górze czekają na odkrywców. W niedzielę kolejna edycja imprezy na orientację

Fot. facebook.com/parkowebno

Tym razem poszukiwacze punktów spotkają się w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Szykuje się wspaniała zabawa i rywalizacja w duchu fair-play. Rodzinne Parkowe Gdy na Orientację już w niedzielę, 26 stycznia 2020 r.

 

Przygotowane zostały cztery trasy do wyboru.

 

Niedziela na Kozaczej Górze

Zasady Rodzinnych Parkowych Gier na Orientację są bardzo proste. Mogą się kojarzyć z poszukiwaniem skarbów. Startować można indywidualnie albo w zespołach. Każdy na starcie otrzymuje mapę najbliższej okolicy. Zabawa polega na znalezieniu ukrytych w terenie punktów. Obecność na punktach potwierdza się zbliżając do czytnika kartę startową. Na Kozaczej Górze zostały wytyczone cztery trasy, które różnią się stopniem trudności oraz długością. Najkrótsza to licząca 2-3 km trasa rodzinna, która jest idealna dla początkujących zawodników oraz dla rodzin z małymi dziećmi. Na najdłuższej zmęczą się nawet wytrwali zawodnicy.

Na mecie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz 1 punkt do Odznaki Imprez na Orientację. Przewidziane jest również losowanie atrakcyjnych nagród. Dodatkowe informacje oraz komunikat startowy na stronie Parkowych Gier na Orientację.

 

Program imprezy:

Od 9.30 – rejestracja uczestników (czynna baza)

Od 10.00  do 12.30 – start na wybranej trasie, zgodnie z kolejnością przydzieloną na rejestracji.

Do 14.00 – działanie mety

14.00 – 15.00 – planowe zbieranie punktów.

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 333 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Biznesu w Regionie oraz Pomorskiej Agencji Rozwoju Biznesu.