Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Przedsiębiorcza kobieta nagrodzona przez internautów. Gdańszczanka została Bizneswomen Publiczności

Przedsiębiorcza kobieta nagrodzona przez internautów. Gdańszczanka została Bizneswomen Publiczności

Natalia Bogdan, Bizneswomen Roku 2017. Fot. mat. prasowe

Natalia Bogdan, założycielka i prezes zarządu agencji pracy Jobhouse, otrzymała nagrodę publiczności w ogólnopolskim konkursie Bizneswoman Roku, organizowanym przez kobiecy portal Sukces Pisany Szminką. Jej działająca od niespełna sześciu lat firma z powodzeniem konkuruje z największymi międzynarodowymi agencjami.

 

Agencja pracy Jobhouse, z siedzibą w Gdańsku i biurem w Warszawie, znalazła pracę dla ponad 10 tysięcy osób.

 

Kim jest laureatka

Spośród siedmiu kategorii, ogromnym zainteresowaniem cieszyła się Nagroda Bizneswoman Roku Publiczności – tytuł przyznawany finalistce, która zdobyła największą liczbę głosów w głosowaniu on-line. Najwięcej osób wybrało Natalię Bogdan. Firma powstała w 2011 roku i ma zasięg międzynarodowy (szuka pracowników dla firm nawet z tak odległych zakątków świata, jak Katar czy Malediwy). Oferuje fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę, ale przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta.

– Bardzo się cieszę z nagrody publiczności, bo to sygnał, że nasza praca jest doceniana, a to co robimy, ma sens – podkreśla laureatka. – Jeszcze kilka lat temu sama byłam osobą bezrobotną – straciłam pracę w międzynarodowej korporacji. Wtedy postanowiłam stworzyć firmę, która będzie pomagać osobom w podobnej sytuacji i skutecznie łączyć ludzi – pracowników z najlepszymi pracodawcami i pracodawców z najlepszymi pracownikami. Jestem dumna, że dzięki mojemu wspaniałemu zespołowi tyle osób znalazło pracę marzeń, a firmy rozwijają się dzięki zrekrutowanym z naszą pomocą pracownikom.– mówi Natalia Bogdan.

 

Konkurs Bizneswoman Roku

Konkurs rozstrzygany jest w ośmiu kategoriach, m.in. Sukces w Korporacji, Moja Firma – przychody powyżej 4 milionów złotych, Start-up Roku, Kobieta w Nowych Technologiach, Pomysł na Start, Działalność Społeczna i Bizneswoman Publiczności. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii konkursu przyznano nagrodę Grand Prix. Wśród nagrodzonych znalazły się założycielki i menedżerki z takich firm jak Deloitte, Plastwil, Whisbear, Nestmedic, PelviFly czy Ada. Przyznano także nagrody specjalne za wybitne osiągnięcia. Otrzymały je Ewa Błaszczyk i prof.  dr hab. inż. Jadwiga Sójka-Ledakowicz.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 326 85 36
lub adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.