Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Próbny egzamin na prawo jazdy, symulator dachowania i alkogogle. Moto Safety Day w Gdyni

Próbny egzamin na prawo jazdy, symulator dachowania i alkogogle. Moto Safety Day w Gdyni

Moto Safety Day 2017

Jeśli uwielbiasz motoryzację, interesujesz się nowinkami technologicznymi lub chcesz spróbować swoich sił w egzaminie na prawo jazdy, musisz przyjść 28 lipca 2018 r. na skwer Kościuszki w Gdyni. Podczas 13. Moto Safety Day będzie można spotkać ekspertów i pasjonatów związanych z ruchem drogowym.

 

Imprezę poprowadzi Kuba Bielak, znany dziennikarz motoryzacyjny.

 

Przejedź się samochodem elektrycznym i w alkogoglach

Podczas Moto Safety Day każdy znajdzie coś dla siebie. W programie zaplanowano atrakcje dla dorosłych i dla dzieci, m.in. mobilne miasteczko ruchu drogowego i bezpieczeństwa przy przejazdach kolejowo-drogowych, prezentacje systemów bezpieczeństwa w samochodach i motocyklach, strefę elektromobilności, strefę i konkursy dla młodych podróżników, teatrzyk dla dzieci „Wybierz 112″, strefę dla dzieci oraz stanowisko malowania buziek. Będzie można skorzystać z symulatorów dachowania, zderzeń oraz jazdy motocyklem, alkogogli oraz przetestować jazdę samochodem elektrycznym. Dowiemy się także, jak działa ruchoma stacja pomiarowa do mierzenia poziomu zanieczyszczenia powietrza.

Dla uczestników wydarzenia przygotowano wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, w tym m.in. samochód spalinowy i elektryczny na weekend, motocykl z pełnym bakiem na weekend, vouchery na doszkalanie techniki jazdy motocyklem i weekendowy pobyt dla 2 osób w dowolnym ośrodku w Polsce.

Więcej informacji i pełny program na stronie Moto Safety Day 2018.

 

Moto Safety Day 2018

  • 28 lipca 2018 r., sobota, godz. 11.00-20.00
  • skwer Kościuszki
  • Gdynia
  • wstęp – wolny

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.