Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Prawdziwe święto dla miłośników gier planszowych. Ponad 1500 gier, turnieje i tańsze zakupy [FESTIWAL GRAMY]

Prawdziwe święto dla miłośników gier planszowych. Ponad 1500 gier, turnieje i tańsze zakupy [FESTIWAL GRAMY]

Gry planszowe

Weekend w Gdyni zapowiada się grająco. Przez sobotę i niedzielę będzie można wypożyczać setki gier – od najprostszych po najbardziej rozbudowane strategie, wziąć udział w pokazach najnowszych wydawnictw, turniejach z nagrodami i warsztatach. Na Festiwalu Gramy kupimy też planszówki w atrakcyjnych cenach i posmakujemy dań z foodtracków.

 

Festiwal Gramy odbędzie się 14 i 15 kwietnia w Gdynia Arena.

 

Zabawa przez dwa dni

W Wypożyczali do dyspozycji będzie ponad 600 unikatowych tytułów gier na wszystkich poziomach. Coś dla siebie znajdą rodziny z dziećmi, ale i bardziej zaawansowani gracze. Wolontariusze festiwalu polecają szczególnie gry 5 Sekund, 7 Cudów Świata, Cortex, Domek, Metropolię, Owocowe Opowieści, Pędzące Żółwie czy Tajniaków. Poszukiwacze nowinek będą mogli przetestować nowe gry Rebela, Egmonta, Lancerta, Tactica czy Underworld Kingdom. Sporym ułatwieniem będzie możliwość skorzystania z wiedzy wolontariuszy, którzy pomogą zrozumieć zasady niemal każdej gry.

Odbędą się też turnieje. Zawodnicy będą rywalizować, grając m.in. w Pandemię, Bananagrams, Wirusa czy Marsa 2049. Będzie też można wziąć udział w eliminacjach do Mistrzostw Polski we Wsiąść do Pociągu – Zjednoczone Królestwo oraz w IceCool. A najmłodszych ucieszy kącik poszukiwaczy przygód, czyli trampoliny i dmuchane zjeżdżalnie.

 

 

Festiwal GRAMY

  • 14-15 kwietnia 2018 r., sobota, godz. 10-20.00; niedziela, godz. 10-18.00
  • Gdynia Arena
  • ul. Kazimierza Górskiego 8
  • Gdynia
  • bilety – 10-20 zł
Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 32 68 536 lub adresem e-mail bp@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.