Ten materiał pochodzi z archiwum portalu

Zachowaliśmy archiwalne materiały z naszego portalu, aby umożliwić ich przeszukiwanie. Nie możemy jednak zagwarantować, że zamieszczone w tekście odsyłacze będą działały prawidłowo oraz że treści będą zgodne ze standardami dostępności cyfrowej. Jeżeli znalazłeś niedziałający odnośnik albo potrzebujesz pomocy w odczytaniu treści prosimy o kontakt pod adresem redakcja@pomorskie.eu

Wiadomości
Pomorska misja gospodarcza do Izraela. Dowiedz się, jak robić interesy na Bliskim Wschodzie

Pomorska misja gospodarcza do Izraela. Dowiedz się, jak robić interesy na Bliskim Wschodzie

Fot. ©Depositphotos/eabff

Izrael jest jednym z najbardziej innowacyjnych państw świata. W badania i rozwój inwestuje blisko 5 proc. swojego dochodu narodowego. Dzięki funduszom z projektu Pomorski Broker Eksportowy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa dostaną szansę na nawiązanie kontaktów handlowych z izraelskimi firmami. Zgłoszenia na misję można składać tylko do 14 sierpnia 2018 r.

 

Wyjazd odbędzie się 3-7 września 2018 r.

 

Poznaj izraelskie startupy

Misja gospodarcza potrwa trzy dni. Najważniejszym punktem będzie udział w konferencji DLD Tel Aviv Digital Conference. Jest to międzynarodowe spotkanie startupów i inwestorów. Przez kilka dni odbywają się tam warsztaty i wykłady prowadzone przez ekspertów i praktyków z całego świata. Prezentują się na niej innowacyjne firmy oraz wielkie międzynarodowe korporacje. W ramach misji planowana jest również sesja networkingowa z uczestnikami konferencji oraz wizyta w Haifa Economic Corporation.

 

Kto może jechać do Izraela?

Pomorska misja gospodarcza jest skierowana do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa pomorskiego. Przedsiębiorcy zakwalifikowani do wyjazdu otrzymają dofinansowanie w formie pomocy de minimis w wysokości 85 proc. kosztów udziału. Organizatorem wyjazdu jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy.

 

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na stronie Pomorskiego Brokera Eksportowego.

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod numerem 58 326 85 36
lub adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.